Додаток для керування автомобілем TESLA

у якого втрачено VPN сертифікат

Для власників машин, які втратили VPN сертифікат для доступу до сервісів Тесла сервера пропонуємо альтернативний варіант віддаленого керування автомобілем (це не телеграм бот).
Програма TeslaLab доступна у версіях для iOs та Android.
За допомогою нашої програми Ви зможете зі свого телефону:

 • - Керувати дистанційно автомобілем,
 • - Відкривати, закривати, запускати без ключа,
 • - Регулювати температуру клімату контролю,
 • - Подавати звуковий сигнал, моргати фарами,
 • - Бачити поточне розташування авто на карті,
 • - Вмикати та вимикати зарядку, а також стежити за її станом,
 • - Змінювати Valet код та змінювати обмеження швидкості,
 • - Перегляд поточних алертів (помилок),
 • - Активувати діагностичний режим на МЦП,
 • - Вмикати живлення на прикурювач.

Вопросы и ответы для владельцев автомобилей Тесла.

Крім назви “сertificate”, нічого спільного цей внутрішній сертифікат автомобіля з паперовим документом не має. Для безпечного підключення автомобіля до сервера Тесла використовується VPN (Віртуальна приватна мережа). Всі дані, що передається через інтернет між машиною і сервером, зашифровані і для кожної машини існує окремий ключ, який називається сертифікатом. Цей ключ (сертифікат) видається на 3 роки з моменту виготовлення авто і продовжується автоматично.

Причин є кілька:

 • 1. Автомобілі випущені з 2012 по 2014 рік часто схильні до виходу з ладу модуля Tegra через старіння чіпа в якому і зберігаються всі "особисті дані" авто.
 • 2. Якщо автомобіль тривалий час “Offline” тобто. без підключення до Інтернету (наприклад, плив у контейнері або ремонтувався) і не встиг оновити/продовжити свій відповідний до кінця сертифікат.
 • 3. Виходу з ладу Tegra також можуть послужити зварювальні кузовні роботи поблизу проводки або блоків MCU/IC.
 • 4. Фатальна помилка майстра, що працює з MCU.

Ми встановлюємо в машину наш сертифікат, за допомогою якого машина підключається зашифрованим каналом до нашого сервера.

Записуватись на сервіс в офіційні станції техобслуговування. Отримувати оновлення програмного забезпечення для автомобіля.

Model S/X на платформі Tegra. Версія прошивки не має значення. на на даний момент Model 3 та моделі S/X на платформі Intel (з 2018 року) не мають зазначену проблему з сертифікатами, додаток їх не підтримує.

Всі доступні у вашому регіоні програми "Аля Тесла" використовують штатний механізм зв'язку з машиною (як і оригінальний додаток). Якщо сертифікат прострочено або втрачено ці альтернативи не зможуть підключитися до машини так само, як і оригінальна програма.

Це не впливає вже на ваш автомобіль, не важливо, хто вважається власником у базі даних Тесла, автомобіль фізично не може вже встановити з'єднання з сервером. Уявіть ви намагаєтеся додзвонитися до свого друга, а він втратив свій телефон, навіть не телефон, а сім-карту.

Немає обмеження на кількість пристроїв, з яких ви можете спостерігати або керувати автомобілем.

Ми гарантуємо безпеку на тому ж рівні, що і оригінальний додаток. Ви завжди можете змінити пароль для доступу через програму та екстрено відключити віддалене керування автомобілем, усіма пристроями, натиснувши кнопку “ПАНІКА”. Також Ви повинні розуміти, що крадіжка вашого телефону зловмисниками аналогічна крадіжці ключів від авто. Завжди тримайте телефон під контролем. Запуск автомобіля буде неможливим без введення пароля, але відкрити автомобіль можна.

Переконайтеся, що на телефоні увімкнено блокування екранної заставки. Не запам'ятовуйте пароль від облікового запису в програмі. Якнайшвидше змініть пароль або увімкніть режим “ПАНІКА” за допомогою іншого телефону. Повідомте нам про інцидент.

Ні, PinToDrive змінюється лише у налаштуваннях на екрані автомобіля. Це, до речі, зменшує шанси викрасти Ваше авто у разі крадіжки телефону.

Ні, ми не обмежуємо Ваші свободи, користуйтеся скільки Вам потрібно, жодна абонплата не стягується. Але ми не можемо гарантувати коректної роботи та безкоштовного обслуговування у разі якщо всередину прошивки лазили інші фахівці. У разі поновлення прошивки потрібно з нами попередньо проконсультуватися.